Jednym z dwóch międzynarodowych projektów muzycznych, który zrealizowaliśmy w 2021 roku, to projekt, który powstał przy udziale muzyków pochodzenia amerykańskiego, algierskiego, francuskiego, gruzińskiego, kolumbijskiego, marokańskiego, polskiego i senegalskiego. 

Wspólna realizacja muzyczna powstała specjalnie dla Transkaukazji oraz programu One Europe One Caucasus. Jej głównym inicjatorem, współtwórcą i aranżerem jest Paco Sarr - warszawski muzyk pochodzący z Senegalu. Realizacja ma tytuł "Smile". Zobacz jak utwór powstawał od kuchni w tym krótkim reportażu z making ofhttps://youtu.be/9MPptckob6Y?t=1245 . 


W niniejszym wideo oprócz premiery utworu "Smile" (15 minuta) - znajdziecie: wprowadzenie z wolontariuszką One Caucasus z Detroit - Teryn “Teekie” Milliner, której niezwykła twórczość i talent spowodowała, że Paco Sarr zaprosił ją do projektu (jest to jej wokalny debiut), inny instrumentalny utwór stworzony w ramach wspólnych warsztatów przez międzynarodowy zespół muzyków, a także relacja z naszych koncertów na żywo w Gruzji połączonych z akcją szczepień (realizowanych w ramach programu One Caucasus).   

 

 

 

© Fundacja Inna Przestrzeń, 2021
Projekt realizowany w ramach programów Transkaukazja i One Europe One Caucasus.
Projekt współfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Program Kreatywny Unii Europejskiej.